Latina pro ženy - kurz

Přijďte se s námi rozvlnit v rytmu vášnivého latinskoamerického tance pro ženy. Zatančit si sambu, cha chu, rumbu, salsu, paso doble, bachatu a jive resp. tance, pro něž žena nepotřebuje dalšího partnera, užívá si pohybu a zaměřujete se hlavně sama na sebe.


Protože tanec přirozenou cestou formuje postavu, zpevňuje důležité partie, pomáhá ke správnému držení těla a zvyšuje i sebevědomí, nejen sebejistá chůze v podpatcích se pro vás stane samozřejmostí. Zvyšte flexibilitu, tělesnou koordinaci a probuďte vaši ženskost.

Jedná se o kurz deseti lekcí. Začátek 7.10. a začneme, pokud se přihlásí alespoň pět tanečnic.

Lektor: Jitka Havlíčková

1000KčPro přihlášení na kroužek prosíme o vyplnění přihlášky a odevzdání na recepci nebo o zaslání na mail marie.manaskova@nafialce.cz . VS 91031.

Soubory ke stažení

  Zobrazit více

Badminton pro dospělé začátečníci

Zkoušeli jste v létě hrát badminton a tento krásný sport s létajícím míčkem vám učaroval?
Nebo jste se vsadili, že do příští sezóny porazíte vaše soupeře v přátelském matchi, jenže tušíte, že jsou přeci jen trošku lepší hráči? Nevadí! Máme pro vás lekce badmintonu pro dospělé začátečníky!


3 700 Kč

1.       27.9.
2.       11.10.
3.       25.10.
4.       8. nebo 15.11. upřesním během kurzu
5.       29.11.
6.       13.12.
7.       3.1.2018
8.       17.1.
9.       31.1.
10.   21.2.


Pro přihlášení na kroužek prosíme o vyplnění přihlášky a odevzdání na recepci nebo o zaslání na mail marie.manaskova@nafialce.cz .

Platby zasílejte na bankovní účet 3397307329/0800 do poznámky napište jméno účastníka kroužku, VS 92004.

Soubory ke stažení

  Zobrazit více

Capoeira - kurz

Capoeira je brazilské bojové umění. Jde o komplexní kulturní fenomén, obsahující svébytné bojové umění, připomínající pohybovým stylem tanec s akrobatickými prvky, doprovázené původní hudbou.


Capoeira je brazilské bojové umění. Jde o komplexní kulturní fenomén, obsahující svébytné bojové umění, připomínající pohybovým stylem tanec s akrobatickými prvky, doprovázené původní hudbou.

Kolébkou capoeiry je brazilský stát Bahia, která je historicky negativně poznamenána masovým dovozem afrických otroků. Capoeira je tradičné považována za jeden z nejvýznamnějších fenoménů původně africké – především pak angolské – kulturní tradice.
Pyšní se titulem nejrychleji se rozvíjejícího bojového umění na světě, které si našlo cestu i k nám do České republiky.

Ve 20. století je považována za jednu ze sportovních aktivit, které přinášejí řadu výhod pro tělo a mysl, neboť při nich dochází ke zvýšení tepové frekvence (během jedné hodiny tréninku můžete ztratit až 688 kalorií), ale také podporuje soustředění, postřeh, hbitost, rovnováhu těla, posiluje svaly a podporuje fyzickou vytrvalost.

Capoeira je odlišná od ostatních bojových umění tím, že je doprovázena hudbou. Capoeira je výbornou terapií proti stresu, je totiž plná pozitivní energie!

Přijďte si vyzkoušet 13.9. jednorázovou hodinu a nastartujte svého bojového ducha od října v plném kurzu!

Trenér: Honza
Já studuji capoeiru již 6 let pod vedením Professora Tartarugy, syna zakladatele jedné z největší a světově uznávané organizace Grupo Axé Capoeira. V roce 2013 jsem se zúčastnil světového šampionátu v Baku kde jsem skončil s bronzovou medailí. Budu vás učit, vše co capoeira nabízí, sebeobranu, akrobacii, hru na hudební nástroje, brazilskou kulturu, zlepším vám fyzičku, koordinaci, rovnováhu těla a spoustu dalšího.

 

10 lekcí 1350,-Kč

středa 17:45-19:00

Pro přihlášení na kroužek prosíme o vyplnění přihlášky a odevzdání na recepci nebo o zaslání na mail marie.manaskova@nafialce.cz .

Soubory ke stažení

  Zobrazit více

Badminton pro dospělé pokročilí

Přijďte se naučit hrát badminton. Jeden z nejstarších sportů na světě a jeden z nejrychlejších raketových sportů vůbec se můžete naučit hrát právě u nás. S hlavním trenérkou, paní Evou Görtlerovou, která je trenérem III. třídy, rozhodčím III. třídy a badminton hraje od roku 1991.


 3 700 Kč


1.       4.10.
2.       18.10.
3.       1.11.
4.       22.11.
5.       6.12.
6.       20.12.
7.       10.1.2018
8.       24.1.
9.       7.2.
10.   28.2.


Pro přihlášení na kroužek prosíme o vyplnění přihlášky a odevzdání na recepci nebo o zaslání na mail marie.manaskova@nafialce.cz .

Platby zasílejte na bankovní účet 3397307329/0800 do poznámky napište jméno účastníka kroužku, VS 92004.

Soubory ke stažení

  Zobrazit více

Pilates Clinic - kurz

Jedná se o posilovací a zároveň protahovací cvičení hlubokých stabilizačních systémů našeho těla, z čehož plyne zdravotně funkční cvičení, které ovlivňuje naše vzpřímené držení těla a odstranění bolestí pohybového aparátu. Tím budeme předcházet následným lékařským operativním či fyzioterapeutickým zákrokům plynoucí z vadného držení těla.


Hodiny Pilates Clinic jsou zaměřené hlavně na zdravotní funkčnost celého těla, s čímž souvisí síla coru (středu našeho těla), hlubokých břišních a zádových svalů, nácvik správného dýchání a s ním spojené nastavení naší bránice. V neposlední řadě jsou lekce cílené na tolik důležité posilování pánevního dna. Cvičení je vhodné pro každou věkovou skupinu.

Pozor, jedná se o kurz, nikoliv o jednotlivé lekce!

Lektorka: Lenka Matošková


120Kč

Zrcadlový sál pondělí 18:00 - 19:00
Zrcadlový sál pondělí 20:00 - 21:00
  Zobrazit více