Finská sauna

Finská sauna je klasická sauna, kterou známe z dětství. Principem je střídání teplotních nárazů horkého vzduchu (85 - 95°C) v kontrastu s ledovou vodní koupelí či sprchou. Při pocení masírujte pokožku, vystřídejte alespoň tři cykly, pak nezapomeňte důkladně relaxovat v odpočívárně a doplnit ztracené tekutiny. Regenerace na sebe nenechá dlouho čekat!

Nejsou dostupné žádné další informace.

  Zobrazit více

Bio sauna

Biosauna je jednoduše řečeno kombinací finsképarní sauny. Hlavní rozdíl oproti finské sauně je ten, že biosauna se vyhřívá na nižší teplotu než finská sauna, ale má vyšší relativní vlhkost vzduchu 30 - 60%. Právě touto hodnotou vlhkosti se biosauna podobá mírnější parní sauně. Biosauna je vhodná pro kardiaky, protože nedosahuje takových teplot jako finská sauna a zároveň slouží k ozdravným procesům horních cest dýchacích. Pro biosaunu je typické užití vonných esencí. U nás si pozitivní zážitek z biosauny odnesete i díky velmi světlému obložení a jemnému osvětlení.

Nejsou dostupné žádné další informace.

  Zobrazit více

Infrasauna

Infrasauna je moderní novinkou v saunovém světě pro ty, co nesnesou horký vzduch v klasické finské sauně. Teplo vyvíjejí infrazářiče, které produkují především sálavé teplo, které prohřívá lidský organismus uvnitř kabiny. Poskytuje tak radost ze saunování při relativně nízké teplotě. Ideální je navštívit infrakabinu před sportovní, rehabilitační či regenerační aktivitou, před kosmetickým ošetřením pleti nebo před pobytem v chladném prostředí.

Nejsou dostupné žádné další informace.

  Zobrazit více