Plavecká škola pro dospělé

Kurzy plavání pro dospělé plavecké školy Na Fialce, mají u nás už tradici. Jedná se o především o skupinovou výuku v malém kolektivu, nebo o výuku individuální. Plavecké kurzy pro dospělé probíhají denně a jsou určeny všem plaveckým kategoriím.


Jedna lekce trvá 40 minut a 20 minut je pak volné plavání ve vedlejší dráze.
 

Řádně omluvené lekce lze v rámci placeného kurzu nahrazovat. Omluvy i náhrady jsou vedeny přes internetový náhradový systém.

Další informace najdete zde


Cena kurzu je 260Kč/lekce. Platba probíhá vždy za celý kurz.

Více informací naleznete zde


Plavecké kurzy pro dospělé probíhají denně a otevírají se při zájmu od tří klientů.

Více zde 

Soubory ke stažení

  Zobrazit více

Plavecká škola

40 minut vedených lektorem pro zvládnutí základní plavecké lokomoce. Kurzy jsou určeny samostatným dětem ve věku cca od 5 let, které již mají základní plavecké návyky /vody se nebojí, ponoří obličej do vody, "lehnou" si na vodu/. Děti jsou rozděleny do šestičlenných skupin dle věku a dovedností. Kurzy jsou sestaveny do tří bloků a plynule na sebe navazují po celou dobu školního roku. Řádně omluvené lekce lze v rámci placeného kurzu nahrazovat. Omluvy i náhrady jsou vedeny přes internetový náhradový systém. Kurzy probíhají každý všední den cca od 14 do 19 hod.


Řádně omluvené lekce lze v rámci placeného kurzu nahrazovat. Omluvy i náhrady jsou vedeny přes internetový náhradový systém.


Cena kurzu je 250Kč/lekce. Platba probíhá vždy za celý kurz.


Více informací naleznete zde

Plavecké kurzy pro děti probíhají denně. V pondělí a ve středu je bazén rezervován pouze pro plaveckou školu a proto zde probíhají v uvedených časech souběžně vždy dva kurzy.

Více zde

Soubory ke stažení

  Zobrazit více