Kariéra Na Fialce

Hledáte práci na hlavní poměr, brigádu nebo si jen chcete přivydělat při zkráceném úvazku? Třeba hledáme právě vás!

Právě hledáme zaměstnance na tyto pozice:

Baristka/servírka
Barista/číšník

Práce na HPP nebo možno domluvit pravidelnou brigádu, vše oficiálně na smlouvu. Nástup možný ihned.
Nabízíme práci v kolektivu veselých a přátelských lidí, nástupní plat 15 000 Kč + procentuální provize z tržeb, příplatky za práci ve svátek a o víkendu, směny pouze do 21 hodin, dovolenou 20 dní ročně, příspěvek na stravu, benefity firmy jako jsou volný vstup do bazénu, saun, masáže nebo sportovní aktivity. Chcete-li se stát členem naší firemní rodiny, kontaktujte mne prosím na petr.patak@nafialce.cz nebo na 724 611 088.
Budu se těšit na viděnou u nás!

Pomocná síla do kuchyně

Hledáme šikovnou paní na pomoc do kuchyně. Práce na HPP, vše oficiálně na smlouvu, směny na krátký/dlouhý týden nebo možno domluvit individuálně. Nástup možný ihned.
Nabízíme práci v kolektivu mladých a přátelských lidí, nástupní plat 15000 Kč, příplatky za práci ve svátek a o víkendu, dovolenou 20 dní ročně, stravu zdarma, benefity firmy jako jsou volný vstup do bazénu, saun, masáže nebo sportovní aktivity. Chcete-li se stát členem naší firemní rodiny, kontaktujte mne prosím na petr.patak@nafialce.cz nebo na 724 611 088.

Koordinátor/ka zájmových kroužků

Do naší společnosti hledáme zástup za kolegyni, která nastupuje na mateřskou dovolenou. Jsme stále se rozvíjející rodinná společnost, která provozuje volnočasové aktivity v centru Na Fialce.
Náplň práce:
- organizace kroužků/kurzů a jednorázových akcí
- organizace lektorů
- komunikace se zákazníky
- příprava rozvrhů
- příprava nájemních a pracovních smluv
- zpracování měsíčních výkazů lektorů
- administrace systému Webooker.eu
- organizace letních příměstských táborů
- nové nápady a rozvoj aktivit centra Na Fialce
Požadujeme:
- nástup možný ihned, nejpozději 1.11.2017
- min. SŠ vzdělání
- výborné komunikační dovednosti
- výborné organizační schopnosti
- znalost práce s PC, zejména MS Office
- praxe ve společnosti zabývající se službami výhodou
- samostatnost a spolehlivost
Nabízíme:
- zajímavá a rozmanitá práce v přátelském kolektivu
- zaměstnanecké benefity
- přímý vliv na chod společnosti
V případě, že byste měl/a zájem stát se součástí našeho týmu, pošlete nám životopis na basikova@nafialce.cz.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Hlídání dětí

Popis:
Hledáme spolehlivé osoby na hlídání dětí ke kurzům pro maminky, které budou probíhat v centru Na Fialce.

Množství/obsah/rozměr/rozsah prací: Vždy na cca 6 hodin v ranních hodinách (mezi 8:30 - 15:00hod).

Termín realizace:
Úterky a čtvrtky v předem nahlášených termínech. Někdy možná také výjimečně v pátek či sobotu po předchozí domluvě termínů. Kurzy budou probíhat v cca 14ti denních intervalech od září do cca března 2018

Práce na DPP

Požadavky:
• Kladný vztah k dětem
• Smysl pro zodpovědnost
• Zkušenosti s hlídáním výhodou
• Jakýkoliv certifikát o absolvování kurzu, školy atp. pedagogického zaměření výhodou
Vaše dotazy rádi zodpovíme: basikova@nafialce.cz