Gravidjoga

Lekce jsou vhodné pro období těhotenství od momentu zjištění těhotenství až do samého okamžiku porodu. V průběhu cvičení jsou voleny pozice vhodné pro těhotné, které posilují, uvolňují a zklidňují namáhané svaly.


V hodině se dýchá plným jógovým dechem v rytmu, který si nastávající maminka sama zvolí. Kromě toho také cviky pomáhají držet rostoucí bříško a budoucí maminka si snadněji zafixuje správné držení těla. Pravidelné cvičení vás rovněž celkově uvolní, zrelaxuje a navodí vám duševní pohodu a dobrou náladu.

Během cvičení zajišťuje studio MMT hlídání dětí cena 70,- Kč, sourozenci 50,- Kč
Během kurzu je možná konzultace vašich těhotenských obtíží se zkušenou porodní asistentkou.

Lektorka: Hana Čermáková

130 Kč

Učebna č. 5 (10):
pátek 29. 9. 2017 / 12:30
  Zobrazit více

Power jóga MMT

S klasickou jógou má mnoho společného, ale zároveň zde existují obrovské rozdíly. Záleží, co hledáte. Power jóga Vás dokáže přivést ke zdraví a harmonii těla, ducha i mysli.


Dynamická hodina, která za využití správného dýchání posiluje a zpevňuje všechny problémové partie těla. Na konci této hodiny bude Vaše těla možná trochu unavené ale mysl zklidněna a připravená na každodenní výzvy. Je určena pro každého (ženy i muže) bez omezení věku a bez vážných zdravotních problémů. Vhodné také jako kompenzace k jiným sportovním aktivitám (běh, kolo, atd.)

 

Lektorka: Blanka Formánková, Blanka Vašutová

130 Kč

Zrcadlový sál (12):
úterý 26. 9. 2017 / 20:10
  Zobrazit více

Fyzička i po porodu

Mnohé maminky se těší, že si po porodu konečně zacvičí. Jiné maminky naopak na cvičení po porodu nenalézají čas, cítí se unavené, cvičení odkládají. Přesto snem téměř všech žen je „mít ploché bříško“, získat rychle „figuru“.


Narozením miminka začíná pro většinu žen to nejkrásnější období v životě. Pocity štěstí ale mnohdy tlumí přebytečné kilogramy, špatná kondice a někdy i zdravotní komplikace v podobě bolestí zad a poklesu pánevního dna. Naše cvičení je však brzy dostane do ideální formy.

 

Lektorka: Magda Stavinohová a Hana Čermáková

130 Kč

 

Během cvičení zajišťuje hlídání dětí studio Mommy Time. Cena je 70Kč za jedno dítě a v případě sourozenců je cena 50Kč.

Zrcadlový sál (15):
úterý 26. 9. 2017 / 9:00
  Zobrazit více