Latina pro ženy

Přijďte se s námi rozvlnit v rytmu vášnivého latinskoamerického tance pro ženy. Zatančit si sambu, cha chu, rumbu, salsu, paso doble, bachatu a jive resp. tance, pro něž žena nepotřebuje dalšího partnera, užívá si pohybu a zaměřujete se hlavně sama na sebe.


Protože tanec přirozenou cestou formuje postavu, zpevňuje důležité partie, pomáhá ke správnému držení těla a zvyšuje i sebevědomí, nejen sebejistá chůze v podpatcích se pro vás stane samozřejmostí. Zvyšte flexibilitu, tělesnou koordinaci a probuďte vaši ženskost.

Lektor: Jitka Havlíčková

120 Kč

samostatná lekce


Jako kurz 1000Kč / 10 lekcí
Zrcadlový sál (12):
čtvrtek 23. 11. 2017 / 9:00

Jednotlivé cvičení rezervace.nafialce.cz


Pro přihlášení na kroužek prosíme o vyplnění přihlášky a odevzdání na recepci nebo o zaslání na mail marie.manaskova@nafialce.cz .

Platby zasílejte na bankovní účet 3397307329/0800 do poznámky napište jméno účastníka kroužku, VS 91031.

Soubory ke stažení

  Zobrazit více

Břišní tance - kurz

Orientální břišní tanec je dokonalým a přirozeným způsobem, jak projevit svou ženskost a vnímavost pomocí hudby a rytmů. Podporuje jemnost pohybu, tvořivost a improvizaci a zejména zvyšuje sebevědomí.


Pro velký zájem o jednorázové lekce orientálních tanců s vynikající lektorkou Šárkou Srpovou, zahajujeme od 20.11.2017 kurz o dvanácti lekcích, prodloužených ze současných 45 minut na celou hodinu. V kurzu se budou tanečnice učit postupně od jednodušších až po složitější figury a svou ladnost, svůdnost a přirozené ženské pohyby si budou užívat v prostorách našeho tanečního zrcadlového sálu.
Tvaruje postavu, předchází bolestem zad, zpevňuje břišní svaly a pánevní dno. Tanec je vhodný pro všechny ženy bez ohledu na věk.

Na sebe si vezměte dlouhou sukni nebo legíny, vhodný je šátek na boky. Na nohy měkké cvičky nebo ponožky.

 

Trenérka: Šárka Srpová


1200KčPro přihlášení na kroužek prosíme o vyplnění přihlášky a odevzdání na recepci nebo o zaslání na mail katerina.dvorackova@nafialce.cz .

Platby zasílejte na bankovní účet 3397307329/0800 do poznámky napište jméno účastníka kroužku, VS 92005.

Soubory ke stažení

  Zobrazit více

Zumba

Vytancujte se z každodenních starostí!

Zumba kombinuje aerobní cvičení ze základními kroky latinsko-amerických tanců. Vhodné úplně pro každého, nehledě na kondici či věk, nepotřebujete žádné taneční zkušenosti.


Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem a nechte se pohltit exotickou hudbou! Zumba je sportovní aktivita, spočívající v kombinaci posilovacích cviků a tanečních kroků za doprovodu latinsko-americké hudby. Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Lektorka - Gábina Ličková, 

120 Kč

Zrcadlový sál (12):
středa 22. 11. 2017 / 19:00
  Zobrazit více

Port De Bras

Port de Bras je cvičení z řady Body and Mind, které vede k uvolnění mysli i těla. Cvičební hodina se obvykle skládá z aktivní části - cvičení s prvky tance, klasického posilování a nakonec následuje relaxační část.


Port De Bras vychází z klasického tance a baletu, proto si na své přijdou zejména ti, kteří chtějí u cvičení vypadat elegantně. Port de Bras je cvičení z řady Body and Mind, které vede k uvolnění mysli i těla a je určeno pro každého, koho láká komplexní cvičení s prvky moderní hudby.

Trenér: Gábina Ličková

120 Kč

Zrcadlový sál (15):
dnes 19. 11. 2017 / 16:45
neděle 26. 11. 2017 / 16:45
  Zobrazit více